Pjuvenu granules

Pjuvenu grabules tai natūralus, švarus ir nekenksmingas aplinkai pjuvenu granulesšaltinis. Jis gaminamas iš medienos drožlių, kurios išdžiovinamos ir supresuojamos. Gaminant pjuvenu granules naudojamos tik švarios medžio pjuvenos ir drožlės, jokių cheminių medžiagų.
Pjuvenu granules turi šias charakteristikas:

 • Drėgnis (Wd): ~5,85 %
 • Pakuotė: 1 tonos didmaišiai, 25 kg maišai.
 • Energetinė vertė (Q): 4200-4600 kcal/kg
 • Sudėtis: pušis

Rudos pjuvenu granules skirstomos į charakteristikas:

 • Drėgnis (Wd): 6 %
 • Energetinė vertė (Q): 4200-4400 kcal/kg
 • Peleningumas (As): 0,8 %
 • Sudėtis: pušis
 • Pakuotė: 15 kg maišai

Pjuvenu granules ekologiškas, kuras, kurį naudodami prisidėsite prie aplinkos saugojimo ir mūsų visų gerensių gyvenimo sąlygų.

Pjuvenu briketai

Medienos pjuvenu briketai – alternatyvus kietasis kuras. Pjuvenu Pjuvenu briketaibriketai gaminami iš supresuotų medienos pjuvenų ir pan.

Pjuvenu briketai turi šias charakteristikas:

 • Drėgnis – 5-8%
 • Peleningumas – 0,5-1,3%
 • Kaloringumas – 4500-4800 kcal/kg

Pjuvenu briketai švarus, ekologiškas organinis kuras. Naudojant šiuos briketus atveju CO2 balansas yra arti nulio, nes degant jo išsiskiria tiek pat, kiek buvo sugerta fotosintezės metu.  Briketai gaminami iš biomasės, todėl yra priskiriami atsinaujinančios energijos klasei. Daug katilinių pasaulyje pakeitė įprastas medienos malkas į pjuvenų briketus, nes tai kaloringas ir pigus kuras. Tai labai našus kuras lyginant su įprastomis malkomis. Pjuvenu briketų drėgnis gali būti sumažintas iki 4% tuo tarpu žalios medienos malkų drėgnis siekia net 65%.

Dauguma žmonių, kurie pakeitė malkas į pjuvenų briketus ir nuo šiol kurena patalpas jais, džiaugiais ilgiau naudojamomis medžiagomis ir sutaupytomis lešomis. Pjuvenu briketai ne tik sutaupo pinigų, bet ir laiko, jums nereikai ilgai rūpintis ar jūsų krosnis vis dar dega.

Stogo dangos

Stogo dangos labai svarbus elementas statant namą. Būtinai turite stogo dangospasirūpinti koks bus Jūsų namo stogo dangos tipas ir forma, bei ar viskas atitinka sklypo lokolizacijos reikalavimus.

Nuo stogo dangos tipo priklauso jos išvaizda ir ilgaamžiškumas ir pastato kokybė, triukšmo lygis palėpėje, temperatūra. Viena iš tokių stogo dangų, kuri užtikrins namo kokybę – keraminė stogo danga. Taip pat, jei norite kad oro temperatūra palėpėje vasara būtu karšta, o žiema neateitų didelės saskaitos už šildyma, būtina rinktis santykį sunkios medžiagos stogo dangą. Įmonių pasiūla, kurios ruošia architektinius namų projektus, yra didelė.

 

Taip pat nemažiau svarbu stogo dangos forma. Dauguma projektų dažniausiai iš anksto numato, kokia stogo dangos medžiaga bus naudojama namo statyboms. Namo projektas turi tam tikras gaires, į kurias turi atsižvelgti tiek pirkėjas, tiek stogdengiai. Svarbu žinoti tai, kad statybų metu negalima keisti stogo dangos, prieš tai nepasitarus su projektuotoju ar architektu. Taip pat statyboms skirtas biudžetas – svarbi investicija. Svarbu atsiminti, kad kuo didesė forma – tuo didesnės įgyvendinimo išlaidos. Dar vienas svarbus aspektas – klimato sąlygos vietoje, kurioje vyks statybos. Jei statomas objekas bus atviroje erdvėje (kaip tarp dviejų miško fragmentų), reikia nepamiršti,kad tokiu atveju susidursite su stipriais vėjo gūsiais, lietaus krituliais ir dideliu kiekiu sniegu.

Visi projektai yra sukurti taip, kad atitiktų sklypų dydžius, skirtingo dydžio biudžetus ir skonius. Taigi projekto pasirinkimas yra tikrai nelengva užduotis. Besirenkant projektą dėmesį būtina atkreipti ir į stogo dangos tipą, nepamirškite, kad ati labaiusiai matoma vieta.

Web dizainas

Web dizainas- tai elementas jūsų interneto svetainėje į kurį web dizainaspirmiausia krypsta visų akys. Pirmaiusai pastebimas web dizainas ir deje jeigu jis nepatraukia skaitytojo, galbūt potencialaus vartotojo dėmesio jūsų svetanė išiungiama jau po poros sekundžių.

Galite klausti kodėl, tačiau gerai pamasčius kiekvienas galime susirasti atsakymą pats. Juk įėjęs į bet kokią svetainę pirmiausia kreipsime dėmesį į jos išvaizdą, kaip profesionaliai ir patikimai ji atrodo bei į jaukumą joje. Dizainas nėra tiesiog dalelė kelio į potencialius klientus – web dizainas yra viso to pagrindas. Jaukumas, profesionalumas, įdėtos pastangos, įdirbis, grožis bei svetainės tema – visa tai sutelpa į web dizainą. Todėl web dizaino paslaugos turi būti atliekamos kruopščiai ir pasirenkama patikima įmonė, kuri atliks šiuos darbus.

Iš ko susideda web dizainas?

Web dizainas turi galybę reikšmių tiek realybėje, tiek virtualioje erdvėje, tačiau jei kalbant būtent apie interneto svetaines, į žodį web dizainas galime sutalpinti viską, ką matome interneto svetainėje. Vis dėlto, jei kiek labiau gilinantis web dizaina susideda iš:

 • Viršutinė juosta
 • Meniu Juosta
 • Šoninės juostos
 • Logotipas
 • Paveikslėliai

Įvairūs paveikslėliai naudojami svetainėje taip pat priskiriami prie dizaino. Ši vaizdinė medžiaga naudojama svetainės išvaizdai gerinti, norint pagyvinti pateikiamus straipsnius.

Firminis stilius

Firminis stilius- tai bendri elementai, kurie kuria įmonės įvaizdį ir firminis stiliusformuoja visuomenės nuomonę bei padaro ją atpažįstamą.

Pagrindinis firminio stiliaus atributas - logotipo kurimas ir prekės ženklas. Bendrą įmonės ar prekės ženklo įvaizdį sudaro ne tik grafiniai elementai, bet ir pardavimų prichologija, geografinė įmonės vieta, socialinės aplinkos bruožai. Šiame kūrybinio proceso etape vyksta logotipo kurimas ar formuojamas prekės ženklas. Kūrybinio proceso pradžioje išskiriami: idėja, formuojanti stilių, spalvinė gama, šriftai. Galiausiai sukuriami korporacinės simbolikos ant firminės atributikos naudojimo standartai ir rekomendacijos. Firmine atributika gali būti bet kas: vidinė dokumentacija, išorinė reklama, tinklapis, įmonės pastatas, reklaminiai suvenyrai.

Pagrindiniai elementai, kuriais firminis stilius sujungiamas į vieningą vizualinę išraišką:

 • ženklas, logotipas;
 • spalvinis sprendimas (pagrindinės spalvos, spalvų deriniai);
 • šriftas;
 • šrifto komponavimas;
 • vienoda kompozicija.

Firmis stilius susideda iš šų komponentų:

 • logotipai, prekiniai ženklai, vizitinės kortelės, firminiai blankai, vokai;
 • išorinė reklama (reklaminiai skydai, iškabos, vėliavos, oro balionai);
 • reklaminiai leidiniai (prekių ir paslaugų katalogai, skelbimai spaudoje, plakatai, skrajutės, atvirukai);
 • interneto svetainės (integruotos turinio valdymo ir paieškų sistemos, reklaminiai skydeliai, iliustracijos);

Firminis stilius padės vartotojams įsimint jūsų įmonę ir sukurs jums išskirtinumą, todėl skirkite tam pakankamai laiko ir lėšų.

Kokia pasirinkti stogo dangą?

Kai klientas nuspręndžia kokia stoga danga jam tinkamiausia, per naują peržurimas namo projektas. Jame iš anksto numatyta, kokia stogo dangos medžiaga bus naudojama namo statyboms. Namo projektas visada turi tam tikras gaires, į kurias privalo atsižvelgti stogdengiai. Kai kurie stogų tipai smarkiai riboja stogo dangos pasirinkimą.  Statybų metu negalima keisti stogo dangos, nepasitarus prieš tai su architektu arba projektuotoju, todėl, kad tai gali pareikalauti pokyčių projekto struktūroje. Panašiai ir su kitais elementais – pirkėjas negali pats papildyti stogo langais ar kitaip pakeisti jo struktūrą.

Peržvelgdami paruoštus namų projektus, retai atkreipiame dėmesį į tai, kokią stogo dangą suplanavo architektas. Tuo tarpu kai būtent nuo stogo dangos tipo priklauso jo ilgaamžiškumas ir išvaizda, taip pat kaip ir kiti, mažiau akivaizdūs aspektai: temperatūra ir triukšmo lygis palėpėje.

Tai gi prieš pirkdami stogą, ruošdami projektus, apgalvokite kokios stogo dangos jums reikia, kad poto neturėtumėte problemų.

Skardos lankstymas

Kas yra skarda? Skarda, tai plonas metalo lakštas, iš kurio gaminami lietvamzdžiai, vėjalentės, kaminų įdėklai, stogeliai, vėtrungės ir t.t. Dažniausiai skarda skirta stogui. Nemažai lemia skardos lankstymas, tai užtikrina, kad stogas būtų patikimas, be tarpų. Gaminant skardos lankstinius daug lemia naudojama įranga. Staklės, kuriomis daromas skardos lankstymas dažniausiai riboja gaminio ilgį ir maksimalų skardos storį.

Skardos dengiamos įvairiomis dangomis. Vienos dangos apsaugo nuo kondensato susidarymo, kitos nuo korozijos. Dabar populiarėja organinės dangos apsaugančios aliumo ir cinko paviršius nuo spalvos pasikeitimų. Atspariai skardai naudojamas aukštos kokybės plienas, ji dengiama organinėmis arba kitų metalų dangomis. Taip pat skarda skirstoma į dengiamąją ir konstrukcinę.

Kartais skardos lankstymas nereikalingas, nes galite nusipirkti iš karto paruoštą skardą. Tereikia juos tinkamai sumontuoti ir nereiks jų lankstyti. Yra daug įmonių siūlančių skardinimo paslaugas. Kaiskardos lankstiniai tinkamai pagaminami ir tinkamai sumontuojami tai pastatas atrodo gražiau, medinės konstrukcijos apsaugomos nuo vandens, o kaminas nuo gaisro pavojaus. Dažniausiai įmonės lengvai sulankstys skardą ploną ir neilgą skardą, o jei kreipsitės į didžiąsias įmones, jos apdoros ir didesnes skardas.

SEO optimizacija

SEO optimizacija paieškos sistemoms, yra internetinio marketingo dalis. Tai tinklapio pritaikymas paieškos sistemoms, kad interneto svetainė būtų kuo geriau reitinguojama pavyzdžiui Google.lt.  SEO optimizacija yra nemokama reklama atnešanti daugiau lankytojų ir didesnį pelną. Juk svarbiausia, kad jūsų verslas būtų pasiekiamas Google paieškos sistemoje, egzistuoja posakis, jei jūsų nera Google pirmame puslapyje jūsų nėra apskritai. Svarbiausia – kad klientai rastų kelią į Jūsų tinklapį. SEO optimizacija raktas į sėkmę.

Vien internetinės svetainės turėjimas neužtikrina, kad ji apskritai bus matoma paieškos sistemoms. Kol SEO optimizacija pasiekia kokių nors rezultatų, reikia investuoti nemažai laiko ir/ar pinigų. Bet vieną kartą investavus, ir jei viskas pasiseka, šios investicijos gali atsipirkti dešimteriopai. Tik reikia turėti kantrybės ir SEO optimizacija atneš naudą. Patikėkite tai profesionalams ir nereikės gaišti laiko patiems.

ERP sistema

ERP sistema apima visų skyrių tokių kaip finansų, darbų planavimo bei sandėlio, žmogiškųjų išteklių valdymą. Tai sistema, kuri integruoja visų veiksmų valdymą į vieną sistemą.

Turint visą informaciją apie įmonėje vykstančius pasikeitimus galima lengviau ir produktyviau valdyti informaciją. Turbūt kiekvienam aišku, kad stambesnėje įmonėje kiekviena iš šių sričių turi savo duomenų bazę, kurioje yra saugoma informacija apie konkrečius darbus. ERP sistema pakeičia senas kompiuterines sistemas finansų, gamybos ir sandėliavimo skyriuose. Visi šie skyriai vis dar turi savo programines įrangas, tačiau dabar jos yra sujungtos taip, kad kas nors finansų skyriuje galėtų pažiūrėti į sandėliavimo skyriaus infomaciją bei jos pasikeitimus. ERP sistema ir jos gamintojų programinė įranga yra pakankamai lanksti, kad būtų galima instaliuoti kai kuriuos modulius neperkant viso programinės įrangos paketo.

ERP sistema įmonei atneša neabejotinos naudos. Padeda valdyti verslą daugelyje sričių.